/Files/images/IMG_0320.jpgКОРОТОВА ОЛЕНА СТАНІСЛАВІВНА

Освіта: повна вища.

Закінчила у 1993 році Білоцерківське педагогічне училище за спеціальністю «Дошкільне виховання». Кваліфікація: вихователь дошкільного закладу.

Закінчила у 2008 році Київський міський педагогічний університет імені Б.Д. Грінченка за спеціальністю «Дошкільне виховання». Кваліфікація: вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільного виховання.

Місце роботи: ДНЗ №14 «Оксанка» м. Біла Церква.

Стаж роботи: 22 роки.

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст І категорії».

Педагогічне кредо:

«Хто прагне самовдосконалення – не зупиняється на досягнутому».

Проблема над якою працюю:

«Використання здоров’язберігаючих педагогічних технологій в освітньо-виховному процесі дошкільного навчального закладу».

Інноваційна діяльність:

Використання під час занять з фізичного розвитку елементів авторської системи фізичного виховання М. М. Єфименка «Театр фізичного виховання та оздоровлення дітей дошкільного та молодшого шкільного віку».


Кожна дитина народжується з потребою у руховій діяльності. І саме в перші 7 років у людини закладаються основи здоров’я, довголіття, формується багато рухових навичок, розвиваються фізичні якості. Довіряючи нам своїх дітей, батьки мріють бачити їх міцними, здоровими, розумними, вихованими. І тому в дошкільному навчальному закладі ми надаємо важливого значення фізкультурно-оздоровчій роботі. Працюємо за принципом «Граючи – оздоровлювати, граючи – виховувати, граючи – розвивати, граючи – навчати».

У своїй роботі я намагаюся прививати у дітей любов до фізкультури. Проводжу ранкову гімнастику, заняття з фізкультури, спортивні свята та розваги, заняття гуртка «Здоров’ятко». Використовую у роботі методику М.М.Єфименка. Мої вихованці життєрадісні й бадьорі. Я впевнена, що вони потоваришують з фізичною культурою і спортом у школі та в подальшому житті.

/Files/images/P3040155.JPG/Files/images/P3040166.JPG/Files/images/P3040179.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 213

Коментарi

  • Вікторія

    2013-01-24 10:55:51

    Наші діти дуже люблять заняття з фізичного виховання . Тому що в них добрий, розумний і творчий інструктор з фізичного вихованння. Успіхів Вам і натхнення!......