/Files/images/самоос каран.jpg

Самоосвіта вихователів - одна з найважливіших форм підвищення їх кваліфікації.

Посилення інтелектуального потенціалу, в основі якого закладено пріоритет самоцінності людини, здатної до саморозвитку, - одна з важливих завдань освіти.

Форми підвищення кваліфікації педагогів

Щоб не відстати від часу, педагог повинен постійно удосконалювати свої знання, оволодівати прогресивними педагогічними технологіями виховання та навчання і тим самим забезпечити можливість для свого розвитку. Система безперервного підвищення кваліфікації педагогів ДНЗ передбачає різні форми:
· навчання на курсах ;
· самоосвіта;
· участь у методичній роботі міста, області, дитячого садка.

Самоосвіта - це самостійне придбання знань із різних джерел з урахуванням інтересів і схильностей кожної конкретної людини. Як процес оволодіння знаннями, воно тісно пов'язане з самовихованням і вважається його складовою частиною. У період між навчанням на курсах необхідно займатися самоосвітою, яка розширює і поглиблює знання, отримані на курсах, сприяє осмисленню досвіду на більш високому теоретичному рівні.


/Files/images/каран 5555.gif

/Files/images/самоосвіта.jpg

Час карантину це ще й нагода підвищити свій кваліфікаційний рівень та попрацювати над методичними розробками. Педагоги нашого дошкільного закладу беруть участь у вебінарах, онлайн семінарах, розміщають розробки на сайтах інтернет-видань.

/Files/images/смоосв3.png/Files/images/самоосв4.png/Files/images/самоосв45.png /Files/images/самоосв5.png/Files/images/самоосв 2.png

Кiлькiсть переглядiв: 58

Коментарi