/Files/images/Методична робота.gif

Вихователь-методист

Горобець Людмила Олегівна

Освіта - повна вища педагогічна
Педагогічний стаж - 29 років
"Спеціаліст другої категорії"

Для сучасного ЗДО потрібні висококваліфіковані педагоги, які мають бути в постійному пошуку найбільш ефективних шляхів і засобів вирішення завдань навчання, виховання і розвитку дошкільнят, підготовки їх до навчан-ня у школі.

Вирішення цих завдань потребує удосконалення всіх ділянок методичної роботи, систематичного озброєння педагогів міцними і глибокими знаннями, підвищення ефективності їхньої праці. Щоб вирішити завдання підготовки в нових умовах педагога – вихователя, щоб він творчо впроваджував ідеї інтерактивного особистісно орієнтованого виховання і навчання, вихователь – методист має постійно шукати сучасні форми і методи роботи, залучати педагогів до активної діяльності.

В.Сухомлинський говорив: «Одним з найслабших місць підготовки майбутнього педагога є те, що йому дають знання основ наук, тобто знання предмета, який він викладатиме, і майже не дають знань про те, як виховувати, як навчати дітей бути людьми».

Саме вихователь-методист покликаний удосконалювати професійну майстерність педагогів, згуртовувати колектив на реалізацію творчих завдань виховання і розвитку дитини-дошкільника, використовуючи при цьому безцінні пласти педагогічної спадщини, сучасні досягнення психолого-педагогічної науки та перспективного педагогічного досвіду.

Програмно-методичне забезпечення ЗДООсвітньо-виховні завдання в ЗДО №14 реалізуються за оновленою програмою розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля", авторськими програмами та методиками, а саме:

"Україна - моя Батьківщина" - парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (автор Кичата І., Каплуновська О., Палець Ю.)

"Англійська мова для дітей дошкільного віку" - програма та методичні рекомендації за редакцією - Низьковської О.В., Кулікової І.А., Шкваріної Т.М.

"Цікаві шашки" - програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого віку гри в шашки (автор Семизорова В.В., Романюк О.В., Дульська Г.П.)

"Дитяча хореографія" - програма з навчання дітей хореографії (автор Шевчук А.С.)

Педагоги нашого закладу поглиблено працюють над проблемою фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми раннього та дошкільного віку. З цією метою використовуємо такі сучасні оздоровчі технології:Фізкультурні: заняття з фізкультури, ранкова гімнастика, гімнастика пробудження, фізкультхвилинки, фізкультпаузи, фізкультурні свята і розваги, піші переходи.

Загартувальні: ходьба по масажних доріжках, обмивання рук до ліктів прохолодною водою, обширне умивання.

Оздоровчі: масажі, самомасажі, дихальна /Files/images/club.jpgгімнастика, пальчикова гімнастика, піскова терапія, психогімнастика.

Кiлькiсть переглядiв: 78

Коментарi