ДИТИНА ТА МУЗИКА

/Files/images/2.pngМузика для дитини - світ радісних переживань. Щоб відкрити для неї двері у цей світ, треба розвивати здібності і перш за все музичний слух та емоційний відгук. Інакше музика не виконає своєї виховної функції. Чим більше дорослий зближується зі світом дитинства - вони разом мріють, фантазують, сміються і граються, то діти, відчуваючи цю близькість дорослого, відкривають свої таємниці, почуття та емоції. Як це прекрасно - знайомити дітей з музикою. Малюки дуже люблять слухати. Треба більше співати дітям без музичного супроводу, щоб вони не тільки слухали, але й розуміли, про що ця пісня, вслуховувались у звучання слів та словосполучень.
Музика, як і художнє слово чи картина, повинна стати для дітей способом вираження почуттів, настрою, ідей. Слухання музики розвиває інтерес до неї, любов, розширює кругозір, підвищує музичне сприйняття. Музика для слухання буває вокальною та інструментальною. Це можуть бути пісні, виконані батьками, чи музичні твори у аудіо та відео запису. Для кращого запам’ятовування пісні, чи музичного твору, можна асоціювати його з тим, що бачить дитина навколо себе. Намалювати те, про що вона чула. Дуже гарно запам’ятовують діти пісні з мультфільмів, тому що вони сприймають пісню образно, відносно того чи іншого героя. Батьки повинні вчити дитину любити пісню, насамперед народну, тому що народна пісня має художньо-виховну цінність.

Для розвитку ритмічного сприйняття треба /Files/images/0_596c3_f50b676c_l.gifкористуватись музичними інструментами. Але в домашніх умовах це можуть бути такі предмети: ложки, палички, камінці, капронові пляшечки чи коробочки, які наповнюють крупою, горохом, квасолею. Граючи на такому інструменті, дитина покращує виконання пісні, і одержує велике задоволення.Для виховання танцювальних навичок, потрібно якнайбільше розвивати у дитини потребу в рухах. Давати можливість розвивати танцювальну творчість, щоб дитина одержувала максимум задоволення.
Якщо музика викликатиме у вашої дитини позитивні емоції, вона сприйматиме навколишній світ гармонійно і цілісно.

/Files/images/_00.gif


/Files/images/мааай.jpg/Files/images/мааай1.jpg/Files/images/мааай2.jpg/Files/images/мааайй.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 337

Коментарi