Головне в освіті – не освіта. Здоров’я – важливіше. Усі нові освітні програми, режими занять, харчування тощо сьогодні формуються лише під одним кутом зору: забезпечити здоров’я дітей, а отже – майбутнє країни. Опікуватися ним мають усі причетні до розвитку дітей – батьки, педагоги, медичні працівники. А медична сестра у дитячому садку – як диспетчер в аеропорту. У неї така сама відповідальність, тільки помилки пізнаються пізніше.

В нашому закладі дошкільної освіти працюють дві медсестри:

Костенко Олеся Олександрівна – сестра медична, стаж роботи – 20 років.

Городецька Людмила Михайлівна – сестра медична лікувального кабінету, стаж роботи 17 років

Здоров’я – це найвище благо, дароване людині природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. Особливо це стосується дітей, які сьогодні живуть у непростих екологічних умовах. Тому модернізація змісту роботи дошкільного навчального закладу спрямована на те, щоб дати змогу кожній дитині не тільки зберегти своє здоров’я, а й поліпшити його, а також на те, щоб прищепити дитині повагу до свого організму, навичку вести здоровий спосіб життя.

Головним завданням працівників дошкільного закладу є збереження здоров’я вихованців.

У ЗДО №14 «Оксанка» працюють висококваліфіковані медичні працівники: лікар , старша медсестра та медсестра фізіотерапевтичного кабінету. Медичний колектив стежить за загальним станом здоров'я та фізичним розвитком дітей. Щоденна робота з підтримки здоров'я дітей в ЗДО складається з періодичного особистого контролю за санітарно-протиепідемічним режимом, гігієнічними і загартовуючими заходами, огляду всіх новоприбулих дітей і тих , що повернулися після хвороби, розподіл дітей за групами з призначенням їм режиму дня з урахуванням віку і здоров'я, своєчасного проведення профілактичних щеплень, контролю харчування зі складанням та впровадженням 10-денного меню.

Напередодні осінньо-зимового періоду діти часто хворіють застудними захворюваннями, для цього в нас працює фізіотерапевтичний кабінет, який укомплектований апаратами: УВЧ-30, Поток-1, УГН-1, ПАЙ-2, інгалятор Небулайзер, для доліковування дітей. Щорічно проводиться вживання фітонапоїв з метою профілактики гострих респіраторних захворювань та зміцнення дитячого організму.

/Files/images/мед9.jpg

/Files/images/IMG_9374.jpg/Files/images/мед8.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 425

Коментарi