/Files/images/-1фізк.jpg

Сінькова Наталія Петрівна - інструктор з фізичного виховання


Освіта - повна педагогічна

В 1995 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

Стаж – 8 років, 10 тарифний розряд.

Кожна дитина народжується з потребою у руховій діяльності. І саме в перші 7 років у людини закладаються основи здоров’я, довголіття, формується багато рухових навичок, розвиваються фізичні якості. Довіряючи нам своїх дітей, батьки мріють бачити їх міцними, здоровими, розумними, вихованими. І тому в закладі дошкільної освіти ми надаємо важливого значення фізкультурно-оздоровчій роботі. Працюємо за принципом «Граючи – оздоровлювати, граючи – виховувати, граючи – розвивати, граючи – навчати».

У своїй роботі ми намагаємось прививати у дітей любов до фізкультури. Проводимо ранкову гімнастику, заняття з фізкультури, спортивні свята та розваги. Наші вихованці життєрадісні й бадьорі. Ми впевнені, що вони потоваришують з фізичною культурою і спортом у школі та в подальшому житті.

/Files/images/P3040155.JPG/Files/images/_0zr.gif

Діти звикли багато рухатися – врешті-решт, це їм просто необхідно! Їм потрібно шуміти, бігати, стрибати і таке інше. Це можна робити як вдома, так і на вулиці.

/Files/images/фіз наатад.jpg/Files/images/фіз наташ.jpg/Files/images/фіз натл.jpg

/Files/images/--10.jpgКiлькiсть переглядiв: 453

Коментарi

  • Вікторія

    2013-01-24 10:55:51

    Наші діти дуже люблять заняття з фізичного виховання . Тому що в них добрий, розумний і творчий інструктор з фізичного вихованння. Успіхів Вам і натхнення!......