/Files/images/здо14.png Історія нашого закладу

Заклад дошкільної освіти «Оксанка» народився під щасливою зорею – 14 грудня 1979 року, коли тривав Міжнародний рік дитини. А ще цього зимового дня наші пращури колись вшановували пророка Наума – покровителя вивчення наук.
Заклад дошкільної освіти спочатку належав Білоцерківському заводу «Сільмаш» ім.1-го Травня, а з 1995 року його передано у міську комунальну власність.
Від заснування (1979р.) і до 2005 року заклад працював під керівництвом Балан Таїсії Кононівни, а з вересня 2005 року садок очолила Савелюк Тетяна Сергіївна.
Майже триста дітей можуть відвідувати «Оксанку», розміщуючись у 13-ти групових кімнатах, бавлячись на ігрових майданчиках.
До їхніх послуг є також спортивний та музичний зали, фізіотерапевтичний і логопедичні кабінети, кабінет психолога.
Територія дитсадка від весни до пізньої осені потопає в зелені, в квітах. Тут ростуть дуби, берези, ялини, горіхи, калина, горобина, численні фруктові дерева.
Діти в «Оксанці» живуть у світі затишку, комфорту, уваги, любові, турботи. Про їхній духовний і фізичний розвиток турбуються люди, віддані своїй справі.
Непересічні людські якості працівників нашого закладу поєднуються з високою фаховою підготовкою. Досить сказати, що з 25 спеціалістів 14 мають повну вищу педагогічну освіту. Крім вихователів, неоціненну допомогу дітям надають вчителі-логопеди, практичний психолог, інструктор з фізкультури.
Педагогічний колектив головним напрямом роботи обрав виховання дітей за особистісно орієнтованою моделлю, яка забезпечує найповніший розвиток індивідуальних можливостей, розумових здібностей, талантів, становлення кожної дитини як творчої особистості.
Гармонійному розвитку малят сприяє сучасне розвивальне середовище створене в кожній віковій групі та в садочку вцілому.
В кожній групі свій інтер’єр, своя неповторна атмосфера. Світлі, теплі, чудово обладнані ігрові приміщення і спальні «Оксанки» створюють відчуття великого затишного дому. Різноманітні іграшки, дидактичні ігри, куточки творчості для занять та ігор допомагають всебічно і якнайповніше розвивати особистість кожного малюка.
Дотримання режиму дня, раціональне харчування, заняття фізкультурою зміцнюють здоров'я всіх без винятку вихованців. В «Оксанці» є спеціально обладнаний спортивна зала з різноманітним інвентарем.
Також використовуємо дихальну гімнастику, самомасаж, фіточаї, які підвищують імунітет, рівень гемоглобіну в крові, поліпшують та тонізують загальний стан дитячого організму.
У фізіотерапевтичному кабінеті є тубус-кварц, апарат УВЧ, електрофорез, інгалятори. За рекомендацією лікаря, з настанням епідемії грипу, гострих респіраторних захворювань, група дітей, яка знаходиться на фіззанятті приймає сеанси кварцування. Завдяки невпинним старанням медиків, вихованці «Оксанки» упродовж останніх років стали набагато менше хворіти.
У дошкільному закладі вже понад 20 років працюють компенсуючі групи для дітей з фонетико-фонематичним порушенням мовлення та відкрито інклюзиввну групу для дітей з особливими потребами.
Педагогічний колектив «Оксанки» підтримує тісні зв’язки з батьками вихованців. Враховуючи запити і потреби батьків, практикується гнучкий режим відвідання дитиною дошкільного закладу: батьки, за попередньою домовленістю, можуть приводити та забирати дітей у зручний для них час. Ефективною роботою із сім’ями вихованців є проведення батьківських зборів, які часто супроводжуються виставками спільних робіт дітей і дорослих, де демонструються вироби з природних матеріалів. Традиційним стали батьківські збори у формі «усного журналу» з участю завідувача, старшої медсестри, логопедів і самих дітей, які радують своїх батьків виконанням концертних номерів.
Віддавна дитсадок «Оксанка» визнають своєю другою домівкою його численні вихованці. Багато нинішніх батьків у свій час також відвідували цей дошкільний заклад.
Хочеться вірити, що настане час і зарічанська «Оксанка» гостинно відчинить двері й для їхніх онуків.

/Files/images/19447870004c1a6b7a532aa3d88e8b3dd5f37b590d.gif

Кiлькiсть переглядiв: 354

Коментарi