• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дистанційне навчання під час карантину

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ – РІШЕННЯ УРЯДУ

/Files/images/111каран-.jpg

Загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня

/Files/images/karantin/5e7b41a191e78204805688.png

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

Чим занятися з дітьми під час карантину.

/Files/images/karantin/ктин.png

По всій Україні введено карантин по 26 квітня, тож у дітей з'явилося багато вільного часу, який можна провести з користю вдома. Ми підготували для вас кілька ідей, чим зацікавити дітей на час раптових канікул. Проте, не забувайте і про безпеку та запобіжні заходи, аби малеча не заразилася поширеним коронавірусом.

Уряд ввів карантин у всіх навчальних закладах України, починаючи з четверга, 12 березня. Відомо, що обмежувальні заходи поширюватимуться на дитячі садочки та заклади освіти.

Тому ми пропонуємо вам ідеї, чим можна зайнятися з дитиною під час карантину та як вберегти її від захворювання.

50 обов'язкових завдань для дошкільника на карантин

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам п’ятдесят розвивальних завдань та розмальовок для розвитку навичок аналітичного, логічного, творчого мислення, довільної уваги, зорової пам’яті, дрібної моторики та загальної ерудиції.
Посилання на сайт "Освіта"

/Files/images/карантин111.png

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.
Кiлькiсть переглядiв: 131

Коментарi